16.09.2020, 07:33
Daniel Ryciak

Czwartek na Bojkowie

Mowa o nowym partnerze cyklu i nowej lokalizacji koncertów w Gliwicach.

Czwartek na Bojkowie

Scena Bojków

Otóż, na Bojkowie przy malowniczej ulicy Parkowej (czyli w Parku) powstała nowa i piękna sala koncertowa, z doskonałym zapleczem, sceną, światłami, nagłośnieniem (w cyfrze i analogu – do wyboru) i realizatorem dźwięku, garderobami. Przed budynkiem, mieszczącym się w malowniczym parku jest także spory parking. Mamy więc zupełnie nowe i rewelacyjne miejsce do realizacji koncertów cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą.

Scena Bojków scena

Scena Bojków - zaplecze, garderoba, sala konferencyjna

Scena Bojków - wejście - plakat cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą 2020

Jazz w czasach padnemii


Czasy pandemiczne zmuszają także do zwracania uwagi na takie szczegóły jak możliwość rejestracji obrazu i dźwięku oraz moc przesytu sygnału wyjściowego na miejscu, i okazuje się, że Scena Bojków jest także w tej materii świetnie przygotowana. Mamy więc nową, w pełni profesjonalną salę koncertową, w malowniczym miejscu, z parkingiem (więc odpada szukanie miejsca i robienie rund honorowych po centrum miasta), 10 minut od centrum miasta. Któż by się spodziewał, że tak dobrze przygotowane miejsce powstanie w Gliwicach.

Bez względu na na żywo czy online, Czwartek Jazzowy z Gwiazdą 2020 się odbędzie. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony z galerią zdjęć prezentującą nową salę.
Scena Bojków. 


A jeśli (w co mocno wierzymy) będzie można przyjechać na koncerty cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą realizowanych na Scenie Bojków, to tutaj adres to zapamiętania:


Scena Bojków - MDK w Gliwicach
ul. Parkowa 5
44-141 Gliwice

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij