14.10.2020, 14:49
Daniel Ryciak

Zmiany w programie

Niestety, sytuacja pandemiczna znów krzyżuje szyki cyklowi Czwartek Jazzowy z Gwiazdą.  Ale działamy mimo wszystko. 

Zmiany w programie

Ze względu na zmiany dotyczące planów lotów, w tym odwoływanie lotów oraz przenoszenie ich na inne terminy Andy Sheppard nie zdoła dotrzeć do Polskie na koncert w Gliwicach. Jeden jedyny gość zagraniczny, którego koncert chcieliśmy spróbować w czasach padnemii … niestety, nie uda się.

Ale koncert tria Przemka Strączka z materiałem z płyty „Fig Tree” i tak dojdzie do skutku. Zamiast Shepparda gościem koncertu będzie gwiazda młodej europejskiej sceny jazzowej, Marcin Kaletka.
Marcin współpracuje z gigantami polskiej oraz zagranicznej sceny jazzowej, takimi jak m.in: Piotr Wojtasik, Eryk Kulm, Aga Zaryan czy Piotr Wyleżoł. Marcin jest równocześnie liderem zespołu Marcin Kaletka Quartet, laureatem wielu nagród i wyróżnień zdobytych na największych konkursach muzycznych w Europie, i nie tylko.
Dodatkowo, Marcin brał udział w nagraniach płyty „Fig Tree” Przemka Strączka, więc doskonale zna materiał. A to oznacza doskonały koncert. Dlatego też zapraszamy i polecamy uwadze koncert Przemek Strączek Trio feat. Marcin Kaletka.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij