19.10.2020, 10:26
Daniel Ryciak

Zmiana w programie

Kochani, w naszym programie zaszła nagła zmiana, spowodowana przez sytuację ... pandemiczną.

Zmiana w programie

Mietek Szcześniak, który wraz z Krzysztofem Herdzinem i jego trio miał wystąpić 22 października w Gliwicach. Ten koncert cieszył się ogromnych zainteresowaniem. Aż żal było ograniczać widownię ze względu na obostrzenia i rygory sanitarne. Niestety, padnemia uderzyła jeszcze raz. Mietek Szcześniak niestety nie dotrze na koncert Czwartku Jazzowego z Gwiazdą. Jest na kwarantannie. To informacja dosłownie z ostatnich chwil. Życzymy Mietkowi zdrowia, siły i by na kwarantannie się skończył stres.


My jednak działamy dalej. Otóż, 22 października w zamian wystąpi Stanisław Soyka w swoim kwartecie. Tego muzyka zapewne nie trzeba przedstawiać, a już na pewno nie w Gliwicach. Dodajmy, że wystąpi w swoim kwartecie, a to już raczej gratka, bo nieczęsto ostatnio w Gliwicach grał w tym składzie. Mamy więc doskonałą zamianę artystyczną i wciąż prawdziwą gratkę. Stanisław Soyka Kwartet.


Wszystkie bilety zakupione na koncert Mietka Szcześniaka zachowują ważność. Jeżeli ktokolwiek wyrazi jednak chęć zwrotu spowodowaną zmianą artysty - prosimy o kontakt na adres czwartek@sjc.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij