24.10.2020, 11:47
Daniel Ryciak

Zmiana

Hanna Banaszak w Pałacu w Rybnej - koncert zaplanowany na 12 listopada nie dojdzie do skutku.

Zmiana

Uwaga - aktulizacja z dnia 5 listopada 2020

Ze względu na wprowadzenie nowych obostrzeń związanych z pandemią koncert Hanny Banaszak zaplanowany na 12 listopada nie odbędzie się. 

Sprawdzamy możliwości przesunięcia terminu realizacji tego koncertu. Jeżeli uda się przesunąć termin realizacji, wszystkie zakupione bilety zachowają ważność.

Osoby, które jednak zechcę zrezygnować i zwrócić bilety prosimy o kontakt na adres czwartek@sjc.pl w treści maila podając imię i nazwisko, na które dokonano zakupu. Prosimy także o kontakt z adresu mailowego, który był zgłoszony przy zakupie w serwisie Bilety24.

Informacja z dnia 22 października 2020

Ze względu na obostrzenia dotyczące tzw. żółtych i czerwonych stref byliśmy zmuszeni wstrzymać sprzedaż biletów na koncert Hanny Banaszak realizowany w ramach cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą, a zaplanowany na 12 listopada na godz. 19.00

Obecne obostrzenia zmuszają do realizacji wydarzeń kulturalnych przy 25% publiczności (w stosunku do liczby miejsc w danej sali), stąd konieczność zatrzymania sprzedaży i wycofania części sprzedanych biletów.


Jest jednak dobra informacja, a w tych trudnych czasach potrzeba nam dobrych informacji, jak spalonej słońcem ziemi deszczu. Otóż, Hanna Banaszak, biorąc powyższe ograniczenia pod uwagę, zgodziła się zagrać tego samego dnia dwa razy. Drugi koncert rozpocznie się o godz. 21.15. Tym samy uda się nam umożliwić Państwu udział w tym wydarzeniu.


Bilety na drugą godzinę tego koncertu są już dostępne w sprzedaży (link w wydarzeniu). W trybie 25% dostępnych miejsc, stąd nie jest ich dużo, ale są. Stąd też osoby zainteresowane zachęcamy do szybkich decyzji dotyczących zakupów biletów.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij